Повідомили, чи виявили COVID-19 у малюка, матір якого померла після пологів на Волині

2.07.2020, 13:51
77141

У вівторок, 30 червня, поховали матір п’ятьох дітей, яка померла від COVID-19 після кесаревого розтину. У новонародженої дитини тести не виявили інфекції. Чоловік 39-річної Ганни Сад розповів, що у смерть дружини від коронавірусу не вірить, повідомляє “Суспільне Волинь”.

Читайте також: У селі влаштували терор родині молодої жінки, яку вбив коронавірус на Волині

“Направили нас в Луцьку санстанцію. Взяли аналізи. Якби був той коронавірус, то вони б мене звідти не випустили. А то нічого я пішов. Все, їдьте в обласну до вокзала і ложіть”, – розповідає Іван Сад.

Чоловік жінки розповів, що 22 червня разом з дружиною приїхав до Луцька на пологи. Позитивний тест на коронавірус отримали на наступний день після кесаревого розтину – 24 червня.

З його слів, в останні два дні перед смертю з дружиною не мав зв’язку. Про смерть Ганни йому повідомили медики.

Лікар луцького пологового будинку Сергій Сябрук розповів, що Ганна Сад поступила в медзаклад у важкому стані – вона кашляла, кілька днів мала температуру. Їй зробили рентген, діагноз – полісегментарна пневмонія. 23 червня, через погіршення серцебиття плоду було проведено кесарів розтин. Наступного дня, коли у жінки лабораторно підтвердився діагноз “коронавірус”, породіллю перевезли до обласної клінічної лікарні. Де вона і померла.

У пологовому кажуть, що у результаті кесаревого розтину народилася дівчинка. Вага – 4 кілограма 400 грамів. Результат ПЛР-тестування новонародженої виявився негативним. Стан здоров’я дитини нині задовільний.

Зараз медики проводять забір аналізів для ПЛР-тестування чоловіка і чотирьох дітей породіллі. Запланували зробити 12 тестів контактним особам. Результати повідомлять за кілька днів.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  Як Ви ставитесь до можливого скасування мораторію на продаж землі?

  Переглянути результати

  Завантаження ... Завантаження ...