Повинні ходити в школу: лише 5% українців підтримують дистанційне навчання

10.09.2020, 14:09
83740

Абсолютна більшість жителів України вважають, що діти повинні ходити в школу і вважають, що ситуація з весняним карантином негативно вплинула на успішність навчання дітей.

Читайте також: У Київській області на карантин закрили вісім шкіл та чотири дитсадки

Як інформує Цензор.НЕТ, про це свідчать дані соцопитування Соціологічної групи “Рейтинг”

Так, за даними дослідження 40% опитаних негативно ставляться до запровадження обмежувальних заходів для організації навчання у школах з нового навчального року. 30% – ставляться до цього позитивно, 22% – нейтрально.

Відносно більше тих, хто негативно ставиться до обмежувальних заходів серед опитаних, які проживають з дітьми до 17 років.

У той же час, половина опитаних вважають оптимальними протикарантинні правила для шкіл, запроваджені владою з вересня цього року. При цьому, чверть вважають їх надто жорсткими, 11% – навпаки надто м’якими. Відносно більше тих, хто вважає запроваджені заходи жорсткими, серед тих, хто має дітей дошкільного віку.

49% підтримують обов’язкове носіння масок для учнів на перервах у школі, попри це 45% – проти такої ініціативи. Найбільше останніх серед тих, хто має дітей дошкільного та шкільного віку.

Читайте також: Як вибрати тканинну маску для школярів: поради батькам

72% вважають, що навчання в школах цього року потрібно проводитися за традиційною системою (з відвідуванням навчальних закладів). 19% підтримують змішану форму (традиційну та дистанційну), лише 5% – повністю дистанційну. Відносно більше тих, хто підтримує інноваційні підходи до навчання дітей, серед респондентів молодої вікової категорії (18-29 років) та мешканців міст.

74% вважають, що ситуація з весняним карантином негативно вплинула на успішність навчання дітей у школах. 66% мають подібні очікування і щодо навчання цього року.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування

    WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com