Природна аномалія: у центрі Чернігова посеред осені розцвіли каштани

9.09.2019, 14:14
41131

У центрі Чернігова на початку осені масово зацвіли каштани. Про це пише УНІАН.

Читайте також: На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів (фото)

Так, кілька каштанів зацвіли під Чернігівським апеляційним судом поряд з Красною площею, один – на Алеї Героїв, а найбільше квітучих дерев – на вулиці Преображенській, що веде до Інституту історії, етнології та права імені О. Лазаревського Національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т.Г. Шевченка. На окремих гілках дерев навіть зазеленіло листя.

Як розповіла викладачка цього університету Любов Шара, такого масового цвітіння каштанів жодної осені не спостерігалося. “Я завжди на роботу проходжу вулицею Преображенською, але стільки квітучих каштанів восени не бачила. Прикметно, що поряд ростуть дерева, що зацвіли, на яких є плоди і ті, що вже залишилися без листя. І це все одночасно!” – поділилася враженнями жителька міста.

Також вона уточнила, що торік бачила, як цвів каштан поблизу апеляційного суду, він тоді був лише один. Екологи осіннє цвітіння дерев пояснюють, як реакцію на стресові умови – зміни клімату, спекотне літо. А з певним зниженням температури каштани розквітнули, сприйнявши осінь за псевдовесну.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com