Росіяни збільшили тиск у Запорізькій області: у ЗСУ розповіли деталі
Російські війська збільшили тиск в Запорізькій області на Оріхівському напрямку. Водочас це може бути не пов’язане напряму з активізацією окупантів на Харківщині.
Читайте також: Зеленський провів кадрові зміни в керівництві розвідки: деталі
Про це повідомив керівник пресцентру Сил оборони Півдня Дмитро Плетенчук у коментарі LIGA.net.
“Ми можемо лише зазначити, що є безрезультатне збільшення тиску на Оріхівському напрямку – там вчора у нас було на Старомайорське 19 штурмів, на Роботине – три. І в принципі так, вони збільшилися синхронно з Харківським напрямком, проте сказати, що це напряму пов’язано, станом на зараз я не можу”, – зазначив він.
Попри це, окупанти знизили тиск на Кринки – 12 травня там взагалі не було штурмів.
Загалом російське угруповання на південному напрямку залишається без змін.
“Тому сказати, що якось це корелюється з подіями на Харківщині, станом на зараз, наприклад, я не готовий. Так, вони перерозподілили сили, але на нашому напрямку їх перерозподілили. І, до речі, ці 19 штурмів, вони були безуспішними вчора. І це теж важливий момент”, – сказав речник.
Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook
Помилка в тексті? CTRL+ ENTER
Коментарі (0)