Школам дозволили відмовитися на час карантину від оцінок з деяких предметів

23.09.2020, 10:32
84841

Під час дистанційного навчання школи можуть відмовитись від 12-бальної шкали оцінювання. Така можливість визначена у законі про повну загальну середню освіту.

Читайте також: Коронавірус в Україні частіше почав вбивати молодих

Про це йдеться у роз’ясненні на сайті Міністерства освіти і науки, пише Главком.

Зокрема Законом України “Про повну загальну середню освіту” для шкіл передбачена можливість запровадження власної шкали оцінювання результатів навчання.

“Згідно із частиною четвертою статті 17 Закону за вибором закладу освіти оцінювання може здійснюватися за власною шкалою оцінювання результатів навчання учнів. У разі запровадження закладом освіти власної шкали оцінювання результатів навчання учнів ним мають бути визначені правила переведення до системи оцінювання, визначеної законодавством”, – повідомляють у Міносвіти.

У міністерстві пояснили, що дозвіл змінювати систему оцінювання передбачає навіть можливість оцінювання за шкалою “зараховано”/”не зараховано” для таких предметів як “Фізична культура”, “Трудове навчання”, “Образотворче мистецтво”, “Музичне мистецтво”, “Основи здоров’я” та окремих предметів варіативної складової у разі проведення понад 50% уроків у дистанційному форматі.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування