Шмигаль про ситуацію в Маріуполі: “Знищені понад 95% будівель, будуть десятки тисяч жертв”

6.05.2022, 21:33
119085

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що у Маріуполі внаслідок російської агресії знищено понад 95% всіх споруд.

Про це він сказав у інтерв’ю журналістам польського суспільного мовника TVP.

“У Маріуполі надзвичайно важка ситуація. Як казав мер Маріуполя: “Якщо десь є пекло на землі, воно сьогодні у Маріуполі”. Там дійсно знищено понад 95% всіх споруд, у тому числі цивільних, житла людей. “Азовсталь” залишається оточеною, ідуть важкі бої. Вчора-сьогодні російські війська намагалися прорватися і заходили вже у периметр заводу”, – заявив Шмигаль.

Він зауважив, що українські захисники гідно відбивають атаки росіян.

“Захищають цей … клаптик землі, що залишився вільним у цьому місті. Там, на жаль, залишаються цивільні – жінки і діти… Ми працюємо з ООН – вдалося організувати один зелений коридор. Спільно з Організацією Об’єднаних Націй ми вивезли 156 перших людей з “Азовсталі”, зараз добиваємося, щоб росіяни дали погодження і дали змогу вивезти решту цивільних з “Азовсталі”, – наголосив глава уряду.

Прем’єр-міністр зауважив, що не володіє точною інформацією щодо кількості жертв серед мирного населення у Маріуполі.

“Я лише можу підтвердити, що це дійсно будуть десятки тисяч. Ми не маємо доступу, ми бачимо лише скудні відеокадри з Маріуполя. Ми бачимо, що могили людей просто у дворах, тобто їх, братські могили, створювали прямо там, де були ці жертви. Скільки їх ще є під завалами, ніхто не знає. Місто фактично наполовину окуповане, тому доступу немає. Але порівнюючи з тими трагедіями, які відбувалися в інших містах, там, де ми отримали доступ, де ми порахували кількість жертв, у Маріуполі це, безумовно, десятки тисяч цивільних людей”, – заявив Шмигаль.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Підписуйтесь також на наш телеграм-канал УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com