Світовий лад без “домінування США”: в МЗС Росії існує план із послаблення Вашингтона — WP

18.04.2024, 12:02
157509

Згідно з секретним документом Міністерства закордонних справ Росії там розробляють плани послаблення своїх західних супротивників, зокрема США, і використати війну в Україні для створення світового ладу, вільного від “американського домінування”.

Читайте також: Євродепутата з німецької політичної партії підозрюють у причетності до Кремля — розслідування ЗМІ

Про це йдеться у матеріалі The Washington Post.

У таємному додатку до публічної “Концепції зовнішньої політики Російської Федерації” міністерство закликає до “наступальної інформаційної кампанії” та інших заходів, що охоплюють “військово-політичну, торгово-економічну та інформаційно-психологічну сфери” проти “коаліції недружніх країн” на чолі із США.

“Ми повинні продовжувати коригувати наш підхід до відносин з недружніми державами, – ідеться в документі.

Цей документ отримало видання The Washington Post від європейської розвідувальної служби.

Також у документі наголошується на важливості створення механізму пошуку “вразливих точок їхньої зовнішньої і внутрішньої політики з метою вироблення практичних кроків для ослаблення опонентів Росії”.

Зазначається, що Росія прагне підірвати підтримку України з боку Заходу й дезорганізувати внутрішню політику США та європейських країн за допомогою пропагандистських кампаній на підтримку їхніх ізоляціоністських та екстремістських сил.

Москва також прагне перекроїти геополітику, зближуючись із Китаєм, Іраном та Північною Кореєю, аби змінити нинішній баланс сил.

У секретному додатку, який створили у квітні 2023 року, йдеться, що США очолюють коаліцію “недружніх країн”, спрямовану на ослаблення Росії, оскільки Москва є “загрозою для західної глобальної гегемонії”. У документі зазначається, що результат війни Росії проти України “значною мірою визначатиме контури майбутнього світового порядку”.

Так звана “Концепція зовнішньої політики Російської Федерації”, що було опублікована 31 березня 2023 року й затверджена диктатором Росії Володимиром Путіним, використовує м’яку дипломатичну мову для закликів до “демократизації міжнародних відносин”, “суверенної рівності” і зміцнення позицій Росії на світовій арені.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

Теги:

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com