Сирський зробив першу заяву на посаді головнокомандувача ЗСУ

9.02.2024, 14:32
153943

Новопризначений головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський подякував побратимам та посестрам, з якими служив в лавах Сухопутних військ, та зробив заяву про порядок денний на новій посаді.

Читайте також: The Economist назвав звільнення Залужного новим етапом війни і припустив, що Зеленський помилився

Заява нового головкома з’явилася у його Telegram-каналі.

“На порядку денному стоять нові завдання. Насамперед це чітке та детальне планування дій усіх органів військового управління, об’єднань, з’єднань і частин з урахуванням потреб фронту у новітній зброї, яка надходить від міжнародних партнерів. Найшвидший і раціональний розподіл та доставка усього необхідного для бойових частин була і залишається основним завданням військової логістики”, – наголосив Сирський.

З його слів, завдання штабів усіх рівнів – це знання всіх потреб фронту, а також володіння ситуацією на кожній його ділянці. головком також наголосив на важливості кваліфікації особового складу органів військового управління, бо це є вирішальним “для розробки й успішної реалізації задумів та планів”.

Життя і здоров’я військовослужбовців завжди  були та є головною цінністю Української армії. Відтак, дотримання балансу між виконанням бойових завдань та відновленням частин і підрозділів з інтенсифікацією навчання та підготовки особового складу залишається як ніколи актуальним”, – наголосив він.

Сирський заявив: одним з майбутніх векторів побудови перемоги є “запровадження нових технічних рішень і масштабування успішного досвіду”. Як приклад, – це застосування безпілотних систем та сучасних засобів радіоелектронної боротьби.

“Лише зміни та постійне удосконалення засобів і методів ведення бойових дій дасть змогу досягти успіху на цьому шляху. Та, безумовно, надійний тил є однією з головних складових загального успіху у війні”, – додав головнокомандувач ЗСУ.

Він також подякував колишнім керівникам Збройних сил України та ветеранам, “які за 10 років російсько-української війни доклали всіх можливих зусиль задля відновлення і набуття спроможностей української армії”.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com