Цукровий діабет: важливо не прогавити ранніх симптомів

22.01.2021, 11:12
93403

Діабет другого типу – це захворювання, при якому організм втрачає здатність ефективно використовувати глюкозу.

Читайте також: Цукровий діабет та серцево-судинні недуги: недосипання може викликати серйозні хронічні хвороби

В результаті вона накопичується в кровотоці. З часом це може спричинити ряд серйозних проблем зі здоров’ям, включаючи пошкодження нирок, втрату зору та підвищений ризик серцевих захворювань.

Про це повідомляють Новини Здоров’я

Основна небезпека діабету полягає в тому, що він часто розвивається безсимптомно. Люди звертаються до лікаря, коли захворювання вже сильно прогресувало. Іноді пацієнти помічають прояви хвороби, але приймають її ознаки за незначне і швидке нездужання.

При цьому можна уповільнити розвиток діабету або зовсім попередити постановку діагнозу, якщо вчасно звернутися до лікаря. Так, негайно провести діагностику на наявність захворювання необхідно, якщо спостерігаються ці п’ять симптомів.

Перший з них – більш часте сечовипускання. До цього призводить надлишок глюкози в крові. Організм намагається вивести її через сечу. В результаті позиви в туалет можуть проявити менше ніж через годину після попереднього відвідування туалету.

Глюкоза також підвищує спрагу. Крім цього, при діабеті швидше виникає голод. Ще одна ознака – поколювання в пальцях рук або ніг. Завершує п’ятірку загальних “прихованих” ознак цього захворювання втома без видимої причини.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування