У Путіна назвали Україну частиною “русского міра”

8.02.2021, 13:19
94224

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, Україна нібито є частиною “русского міра”, оскільки там живе багато росіян і людей, які розмовляють російською мовою.

Читайте також: Жозеп Боррель: “Євросоюз і Росія йдуть у різні боки”

У зв’язку з цим він обурився тим, що наша країна заперечує свою приналежність до цього вигаданого утворення, передає пропагандистський ресурс ТАСС. Спікер Володимира Путіна також підкреслив, що турбота про “русскій мір” завжди була і залишається пріоритетом для влади Російської Федерації.

“Русскій мір” був, залишається і буде залишатися пріоритетом для російської держави – захист цього “міру”, розвиток відносин з цим “міром” і різні механізми підтримки цього “міру”, – підкреслив Пєсков.

“В Україні живе дуже багато росіян і російськомовних, вони всі належать до “русского міра”. Культурні зв’язки, історичні зв’язки, спільне коріння – заперечувати їх було б великою дурістю”, – додав він.

Крім того, прессекретар російського президента визнав, що Кремль незадоволений тим, що лінія на заперечення спільності з росіянами існує в українському суспільстві.

Підсумовуючи, Пєсков назвав підтримку “русского міра” так званою м’якою силою і заявив, що вона нібито не суперечить нормам міжнародного права. При цьому про збройну агресію Росії на Донбасі, яка почалася майже сім років тому під приводом “захисту російськомовного населення” він промовчав.

“Це наша “м’яка сила”, ніколи не використовуються якісь методи, які суперечили б міжнародному праву”, – резюмував спікер Путіна, додавши, що будь-яка країна може здійснювати гуманітарні операції й заохочувати контакти між людьми, розповідаючи про літературу, мистецтво та науку.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування