У ВР зареєстрували проєкт постанови про позбавлення нардепів зарплат через коронавірус

27.03.2020, 13:08
67727

У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови, згідно з яким всі зарплати народних депутатів передадуть на боротьбу з пандемією коронавірусу.

Читайте також: По всій Україні ввели надзвичайну ситуацію та продовжили карантин

Ініціатором документа №3256, текст якого з’явився на сайті парламенту, виступив позафракційний нардеп Антон Яценко, пише OBOZREVATEL.

Він пояснив, що лікарі не в змозі діагностувати коронавірус на всій території України, оскільки досі в багатьох регіонах України відсутні в достатній кількості діагностичні тест-системи та захисні засоби для медперсоналу.

“Ситуація ускладнюється ще тим, що в державі відсутнє необхідне устаткування (зокрема, апарати штучної вентиляції легенів), і лікарські засоби для боротьби з вірусом. У результаті зростають показники смертності від цієї інфекції”, – пише парламентар.

Він запропонував заробітну плату народних депутатів України та виплати, пов’язані з виконанням депутатських повноважень, передавати на закупівлю (з подальшою передачею в лікарні) медичних засобів, виробів, обладнання, зокрема якісних і надійних засобів індивідуального захисту медпрацівників (респіраторів, масок, рукавичок, костюмів і халатів, захисних окулярів), а також на придбання діагностичних тестсистем для виявлення коронавірусу COVID-19, апаратів штучної вентиляції легенів, кардіомоніторів, газових аналізаторів, кисневих концентраторів, дезінфекційних засобів та медикаментів.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування