Україна впевнено обіграла Литву в матчі відбору на Євро-2020

12.10.2019, 09:10
46633

В рамках сьомого туру кваліфікації до Євро−2020 збірна України  приймала збірну Литви. Зустріч пройшла у Харкові на стадіоні ОСК Металіст і завершилася з рахунком 2:0 на користь господарів.

Рахунок у матчі відкрив хавбек Руслан Малиновський на 29−й хвилині після передачі від Жуніора

Загалом вся гра пройшла під диктовку підопічних Андрія Шевченка. Литовці лише на 84−й хвилині потурбували Андрія П’ятова після помилки біля власної штрафної Матвієнка.

Таким чином переможна серія збірної України у відборі Євро−2020 досягла п’яти матчів. Литовці зазнали четвертої поспіль поразки.

В активі України 16 очок в шести матчах та лідерство у групі В, Литва (1) посідає останню сходинку.

У 8−му турі Україна в Києві на НСК Олімпійський зіграє з Португалією, а Литва у Вільнюсі прийме Сербію. Обидва матчі відбудуться 14 жовтня.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram