Україна вийшла зі ще однієї угоди СНД

5.01.2021, 17:25
92493

Кабінет міністрів схвалив законопроект про вихід України з Угоди про співробітництво у сфері правової охорони й захисту інтелектуальної власності та створення відповідної Міждержавної ради, укладеної у межах СНД.

Про це УНН повідомляє з посиланням на інформацію представника Кабінету міністрів у Верховній Раді Василя Мокана у Facebook.

“Питання національної безпеки та вихід України зі структур СНД. На сьогоднішньому першому в новому році позачерговому засіданні Кабміну був схвалений проект закону “Про вихід з Угоди про співробітництво у сфері правової охорони й захисту інтелектуальної власності та створення Міждержавної ради з питань правової охорони й захисту інтелектуальної власності”, – вказав Мокан.

За його словами, законопроектом пропонується вийти із угоди, учиненої 19 листопада 2010-го року в місті Санкт-Петербург та ратифікованої Верховною Радою України 21 грудня 2011-го року.

Він зауважив, що представники України вже тривалий час не беруть участі у засіданнях Міждержавної ради, Україна не бере участь в розробці проектів міжнародних договорів у межах СНД, не здійснює в рамках Угоди обмін патентною, нормативно-методичною документацією у сфері охорони й захисту інтелектуальної власності.

“Дана Угода не відповідає сучасному стану економічних відносин між державами-членами СНД. А зобов’язання України, що виникли протягом строку дії Угоди, врегульовані”, – зазначив представник уряду у парламенті.

Це не перша угода у межах СНД, з якої виходить Україна.

Додамо, за даними МЗС, наприкінці 2018 – на початку 2019 року Кабінет міністрів України денонсував шість угод України з СНД, а після початку російської агресії, з квітня 2014 року співпраця України у рамках СНД зведена до мінімуму.

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування