Українська параолімпійська збірна з плавання здобула 7 медалей у перший день ЧС у Лондоні

10.09.2019, 15:10
41285

Збірна України здобула сім медалей в перший день Чемпіонату світу з паралімпійського плавання. Наші спортсмени завоювали три золоті та чотири срібні медалі.

Про це повідомляє ТСН.ПроСпорт.

Єлизавета Мерешко виграла золото на дистанції 100 метрів брасом у категорії SB5.

У категорії S11 на дистанції 50 метрів вільним стилем найкращий результат показала Марина Піддубна – 30,34 секунди.

Своєю чергою, Ярослав Денисенко в категорії S12 найшвидше проплив 100 метрів на спині (59,4 секунди).

Срібні нагороди до скарбнички української команди додали Кирило Гаращенко та Анна Стеценко – на дистанції 400 метрів вільним стилем (S13), Євген Богодайко – на 50 метрах батерфляєм (S7) та Єлизавета Мерешко на дистанції 400 метрів вільним стилем (S6).

Чемпіонат світу з плавання серед людей з обмеженими можливостями триватиме в Лондоні до 15 вересня.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram