Українські спортсмени виступили в Росії разом з “ДНР” (відео)

22.12.2019, 19:13
57427

Збірна України з бойового самбо прийняла участь в XXV чемпіонаті світу серед чоловіків та першості серед юнаків, які пройшли в Твері (Росія). Про це повідомляє Обозреватель.

Разом з нашими спортсменами у змаганнях брали участь й учасники з так званої “ДНР”.

На це звернув увагу офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан (Штірліц) на своїй сторінці в Twitter.

″В той час коли за Україну гинуть кращі представники нації, українські спортсмени беруть участь в змаганнях з представниками терористичної організації “ДНР” і стоять в одному з ними строю? МінСпорту, що це за л*йно?″ – написав він.

За підсумками дорослого турніру (чоловіки від 2001 року і старше) Україна завоювала 3 золоті, 3 срібло, посівши перше місце. У Росії 3 золотих, 2 срібло, 1 бронза.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram