Український біатлоніст виграв “золото” на етапі Кубка IBU

18.12.2019, 14:50
57050

Український біатлоніст Сергій Семенов з Чернігова виграв у середу коротку індивідуальну гонку третього етапу Кубка IBU (Міжнародного союзу біатлоністів), що триває в австрійському місті Обертілліах.

Українець показав результат 40 хвилин 36,9 секунди, припустившись 1 промаху, повідомляє Укрінформ.

Друге місце здобув Лукас Фрацшер з Німеччини, який програв Семенову 50,7 секунди, третє − Ларс−Гельге Біркеланд (1 хвилина 00,8 секунди).

Інші українці виступили так: Андрій Доценко − 13−те місце, Богдан Цимбал − 21−е, Віталій Труш − 57−е, Тарас Лесюк − 64−те.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram