Український борець тріумфував на змаганнях у Росії

28.10.2019, 14:50
49271

Нещодавно український борець здобув “золото” на змаганнях у РФ. Про це повідомляє Вголос.

“Данило Картавий здобув «нагороду у боротьбі вільного стилю. Супертяж у фіналі переміг росіянина Магомедаміа Дібірова” − йдеться у повідомленні.

Загалом росіяни виграли на турнірі 38 медалей із 40. Серед представників інших країн відзначилися лише українець Данило Картавий, що тріумфував у надважкій вазі, а також німець Геннадій Чудінович, який виграв золото в напівважкій категорії.

До слова, народний депутат  “Слуги народу” Жан Беленюк приніс збірній України першу нагороду на чемпіонаті світу зі спортивної боротьби, який  проходить у столиці Казахстану, Нур−Султані.  28−річний киянин завоював золоту медаль у ваговій категорії до 87 кг і став дворазовим чемпіоном світу з греко−римської боротьби.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram