Український плавець встановив новий світовий рекорд серед юніорів

25.01.2020, 13:15
60929

Український плавець Владислав Бухов встановив новий світовий рекорд серед юніорів на дистанції 50 метрів батерфляєм. На турнірі в Люксембурзі 17−річний українець подолав дистанцію за 23,14 секунд і фінішував другим. Повідомляє УНІАН.

З цим результатом Бухов поліпшив юніорський рекорд, який раніше належав американцеві Майклу Ендрю (23,22 секунди).

Першим у запливі став ще один українець − досвідчений Андрій Говоров, який показав час 23,07 секунди.

Зазначимо, що Бухов є чемпіоном світу серед юніорів на дистанції 50 метрів батерфляєм. На турнірі в Люксембурзі українці завоювали п’ять медалей. Михайло Романчук став першим на дистанції 1500 метрів вільним стилем, Дар’я Зевіна виграла золото на дистанції 100 метрів на спині, а Ігор Трояновський – бронзу на дистанції 200 метрів.