Український плавець завоював “золото” на чемпіонаті в Досі, встановивши світовий рекорд

8.11.2019, 20:51
51214

Український плавець Михайло Романчук завоював золоту медаль на сьомому етапі Кубка світу в сезоні, що відбувся в Досі.

Дворазовий чемпіон Європи подолав дистанцію 1500 метрів вільним стилем з результатом 14.51,61 хвилини, який приніс йому перше місце. До трійки призерів також увійшли чех Ян Мікі (14.58,30) і угорець Гергель Гюрте (14.59,88).

Варто відзначити, що результат Романчука став рекордним в історії Кубка світу. Українець раніше також завоював срібло в Досі вільним стилем, але на дистанції 400 метрів.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram