Такі дані оприлюднило Міністерство охорони здоров’я. У майже всіх областях нормам відповідають епідеміологічні показники. Зокрема, щодо госпіталізацій та охоплення тестуванням на коронавірус.

На Черкащині, яка лише напередодні повернулась у “помаранчевий” перелік, є деякі перевищення норми. Мовиться про коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19. При нормі 20%, у Черкаській області протягом 14 та 15 травня було 20,8% та 20,7%.

Решта областей України перебувають в “жовтій” зоні карантину. У цих регіонах у нормі всі епідеміологічні показники, такі як рівень госпіталізації та охоплення тестуванням.

У Черкаській області останніми днями спостерігається перевищення коефіцієнту виявлення випадків інфікування коронавірусом. Станом на 15 травня цей коефіцієнт становив 20,7%, тоді як нормою вважається менше 20%.

У "помаранчевій" зоні карантину лишається одна область України

У “помаранчевій” зоні карантину забороняється: робота закладів розміщення, окрім готелів, планова госпіталізація хворих, прийом нових змін у дитячі табори. Також діють обмеження щодо кількості відвідувачів у спортзалах, фітнес-центрах, барах, ресторанах, розважальних закладах та ТРЦ.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram