В Україні створили карту християнських церков

27.01.2021, 11:38
93673

Команда Всеукраїнського Собору створила наразі найбільшу онлайн карту християнських церков України, яка налічує 8500 церков різних конфесій та деномінацій.

Читайте також: Епіфаній повідомив, що ПЦУ визнає ще 4 православні церкви

Користувачі можуть знайти потрібну церкву за кількома різними параметрами: конфесія, область, місто та назва церкви. Крім цього, якщо у користувача увімкнена геолокація, то на карті автоматично будуть підтягуватися церкви, що знаходяться поруч, повідомляє Всеукраїнський Собор.

За фільтром «Конфесія» користувачі можуть знайти церкви християнської віри, що входять до Ради євангельських протестантських церков України, Української міжцерковної ради та Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (православні, протестантські та католицькі церкви).

«Це особливо необхідно, коли людина відвідує чи переїхала до нового міста і шукає церкву своєї конфесії. Також дана карта буде корисною тим, хто хоче ознайомитися з церквами поблизу у своєму місті. Якщо Вашої церкви немає на карті, то просимо заповнити Заявку на додавання Вашої Церкви за посиланням», – зазначають у Всеукраїнському Соборі.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування