В Україні відновили видачу пакунку малюка

25.11.2020, 17:51
90032

Кабінет міністрів України ухвалив постанову щодо забезпечення дитини при народженні одноразовою допомогою – “пакунок малюка”. Видача була призупинена через рішення Антимонопольного комітету.

Читайте також: Шмигаль заявив про локдаун на Новорічні свята

Постанову уряд ухвалив під час засідання 25 листопада, повідомляє 24 канал. Згідно з нею, “пакунок малюка” видають батькам в пологовому будинку на кожну народжену дитину, а у випадку відсутності –  в управлінні соціального захисту населення за місцем проживання або перебування батьків.

Постановою надається можливість як виняток, виплачувати грошову компенсацію “пакунку малюка” на дітей, які народилися в період із 24.10.2020 по 01.07.2021, у разі неотримання протягом 30 днів з дня народження дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” з незалежних від отримувача причин.

“Ми пропонуємо затвердити порядок забезпечення дитини при народженні такою одноразовою натуральною допомогою “Пакунок малюка” коштом держбюджету. Також ми хочемо затвердити порядок використання коштів держбюджету на забезпечення такої підтримки”, – сказала міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Крім того, уряд вніс зміни до порядку реалізації пілотного проєкту з надання комплексної послуги “єМалятко” і зміни до постанови, якою монетизували одноразову допомогу “Пакунок малюка”, кошти на цю програму передбачені державним бюджетом, і закладені на наступні роки.

Станом на 1 жовтня залишок коштів становив 739 631,9 тисячі гривень. Реалізація акта у жовтні – грудні 2020 року потребуватиме 316 965,00 тис. гривень.

У 2021 році реалізація акта потребуватиме фінансування з державного бюджету у розмірі 1,751 млрд гривень.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

 

 

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування