В Україні запровадили нові номерні знаки для авто (фото)

22.09.2020, 10:30
84745

В Україні запровадили нові номерні знаки, які будуть встановлюватися на автомобілі, що працюють від електрики. Як повідомляється, спеціальні номери будуть в зеленому кольорі, що для інших учасників руху говорить про нульовий рівень викидів транспортного засобу. Як виглядають номерні знаки та що в них особливого – читайте нижче.

Читайте також: Мінсоцполітики створить єдиний реєстр отримувачів соціальної допомоги

Як передає РБК-Україна з посиланням на співтовариство Electrocars Club Ukraine, використання спеціальних номерних знаків для електрокарів регламентується законом № 10405, який вступив ще в січні цього року. Однак видавати нові номери почали лише нещодавно.

Одним з перших власників новеньких номерів став засновник Facebook-спільноти Electrocars Club Ukraine Геннадій Мудрицкий. Він також показав, як вони виглядають вживу.

В Україні запровадили нові номерні знаки: кому доведеться міняти (фото)

На відміну від звичайних номерів вперше в Україні на державних номерах зеленого кольору використовуються не тільки символи, що зустрічаються в кирилиці й латиниці, але і чиста латиниця. Так, на опублікованому фото можна побачити комбінацію символів “ZA”.

В Україні запровадили нові номерні знаки: кому доведеться міняти (фото)

Ще одне нововведення стосується використання особливих буквених комбінацій, що використовуються для електричних автомобілів таксі. Тут будуть використані поєднання TZ, TY, TW, а також TV.

В Україні запровадили нові номерні знаки: кому доведеться міняти (фото)

Повідомляється, що при реєстрації електромобіля будуть видаватися саме такі номери. Також будуть видані зелені держномери, якщо українець буде проводити розмитнення “евробляхи” на повністю електричному двигуні.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування