Вакарчук “вибиває” місця в комітетах ВРУ для своїх однопартійців

10.08.2019, 20:27
36835

Нова політична партія “Голос”, яку очолює Святослав Вакарчук, колишній вокаліст групи “Океан Ельзи”, виступила проти квотного методу відбору керівників комітетів. Про це інформує znaj.ua.

Читайте також: У Зеленського повідомили, які парламентські комітети віддадуть опозиції

На думку членів партії, це питання професійних якостей, а не політичних привілеїв. З цього учасники партії “Голос” зробили висновок, що їх фахівці володіють достатніми навичками, щоб очолити і керувати безліччю комітетів в новій Верховній Раді. Зокрема, комітети з питань правосуддя, медицини, розвитку освіти, прав людини та інше.

У партії “Голос” зміцнилася думка, що головним критерієм відбору повинен бути професійний підхід: навички, знання та вміння якісно виконувати поставлені завдання.

Такого ж принципу слід дотримуватися при формуванні уряду в цілому. Саме професіоналізм вибраних кадрів зможе привести Україну до процвітання.

Святослав Вакарчук не сумнівається в здібностях своєї команди і запевняє, що члени “Голосу” зможуть виконувати депутатську роботу, і що він сміливо візьме на себе відповідальність за прийняття важливих рішень, що вплинуть на долю України.

Також Вакарчук зазначив, що усвідомлює можливості парламенту та відповідальність, яка лягає за призначення голів комітетів.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  Як Ви ставитесь до можливого скасування мораторію на продаж землі?

  Переглянути результати

  Завантаження ... Завантаження ...