“Вбиває лиш пенсіонерів”: евакуйований із Польщі українець відмовився від карантину (відео)

21.03.2020, 12:45
67122

Один українців, якого 20 березня евакуювали з польського Перемишля до України, заявив, що не збирається ніяк себе обмежувати чи йти на ізоляцію, оскільки коронавірус – проблема літніх людей, і він не бачить причин для ізоляції.

Читайте також: Мер Чернівців закликав Зеленського ввести на Буковині надзвичайний стан

Уривок відповідного інтерв’ю поширив у мережі політолог Юрій Романенко.

“Дивіться на цього мудака. Ось так виглядають вбивці. Це продукт 29 років деформації нашого суспільства, в якому нормально вважати, що можна розносити вірус, який вбиває людей похилого віку (до речі, це помилка, що тільки людей похилого віку), а ти при цьому ні до чого…Не дивно, що це суспільство вмирає. Його вбиває поху*зм, вульгальний матеріалізм і безвідповідальність. Сподіваюся, малолітнього дебіла знайдуть і оштрафують за всією суворістю нових законів”, – написав Романенко.

Смотрите на этого мудака. Вот так выглядят убийцы. Это продукт 29 лет деформации нашего общества, в котором нормально считать, что можно разносить вирус, убивающий стариков (кстати, это заблуждение, что только стариков), а ты при этом не причем. Потому я все эти годы говорил и буду говорить, кризис в нашей стране это не поводу экономики, или политических институтов. Это поводу этики и социальных отношений. Украина сейчас входит в этот водоворот разрушенная и ослабленная, потому что у нас насквозь гнилое общество, где нет этической ответственности. Поэтому неудивительно, что это общество умирает. Его убивает пох@изм, вульгальный материализм и безответственность. Надеюсь малолетнего дебила найдут и оштрафуют по всей строгости новых законов. Пора прививать нормальную этику дебилам.

Gepostet von Yuriy Romanenko am Samstag, 21. März 2020

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  Як Ви ставитесь до можливого скасування мораторію на продаж землі?

  Переглянути результати

  Завантаження ... Завантаження ...