Верховна Рада купила автівки за 35 мільйонів у російських компаній

21.01.2022, 16:30
109638

Автобаза Верховної Ради у 2021-му витратила 35 млн грн на авто, у тому числі елітні, які купили у двох пов’язаних компаній. Обома у різний час володів росіянин Олександр Лалаян. Ймовірно, сьогодні компаніями володіють пов’язані з ними людьми.

Читайте також: “Гроші сп***жені”: опублікували запис розмови чиновників про корупцію в Чорнобилі (відео)

Компанії «Автоарт ЛТД» перевели 17,1 млн грн, а «Артмотор» – 17,9 млн. Перша фірма належить Ганні Хоренівній Горбовій, а друга – росіянці Ларисі Атапіній та українці Тетяні Акімовій. Ці дані і зараз можна перевірити за допомогою сервісу YouControl, йдеться в матеріалі OBOZREVATEL.

В обох випадках головою тендерного комітету від Автобази апарату Ради був Олександр Шморгун (дані збереглися в результатах тендерів). Що цікаво, з зарплатою 17 тис. грн у 2020-му Шморгун, на той момент працівник одного з комунальних підприємств Київської області, задекларував Toyota Land Cruiser Prado вартістю 1,38 млн грн, а вже 2021-го вирішив закупити такі ж авто , щоб возити на них нардепів

Самі угоди проходили за ринковими цінами. У великих салонах ці ж авто продаються приблизно з такою самою вартістю. Але підозрілим залишається факт, чому серед безлічі пропозицій перемогу двічі здобули компанії, які пов’язані між собою.

Так, компанією «Артмотор» до 2019 року володів громадянин Росії Олександр Хоренович Лалаян. Його партнером у Росії (за їхніми реєстрами) був Олексій Горбов. Той же Лалаян до 2020-го був серед учасників компанії «Автоарт ЛТД». Тобто фактично власником обох компаній, у яких Рада купила елітні авто на десятки мільйонів гривень, був росіянин.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com