Верховна Рада внесла зміни до Бюджетного кодексу

14.11.2019, 14:11
52164

Верховна Рада України  ухвалила зміни до Бюджетного кодексу, направлені на врегулювання питань, пов’язаних із підготовкою проекту закону про Державний бюджет України на 2020 рік. Відповідне рішення підтримали 282 народних депутати, передає УНН.

Читайте також: Верховна Рада проголосувала за ринок землі

Проект Закону 2144 про внесення змін до Бюджетного кодексу України (друге читання) направлений на врегулювання питань, пов’язаних із підготовкою проекту закону про Державний бюджет України на 2020 рік.

Прийняття проекту закону унормує здійснення витрат державного та місцевих бюджетів та забезпечить збалансованість державного бюджету, сприятиме запровадженню кращої практики реалізації стадій бюджетного процесу, підвищить ефективність заходів із виконання державного бюджету та забезпечить стабільність функціонування бюджетної системи України.

При цьому до Мінфіну надійшло від нардепів 258 правок, 85 з яких були враховані, решта не були враховані, оскільки могли б призвести до розбалансування бюджету на наступний рік. Загалом у документі виключені зміни щодо Фонду регіонального фонду, узгодження в законах соціальних виплат, встановлено автоматичний розподіл коштів, які надходять до Дорожнього фонду, а також правки щодо рентної плати за користування надрами тощо.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  Як Ви ставитесь до можливого скасування мораторію на продаж землі?

  Переглянути результати

  Завантаження ... Завантаження ...