Відомий український актор підтримав Фаріон і назвав російськомовних українців “загарбниками”

22.11.2023, 22:03
150229

Відомий український актор театру і кіно Богдан Бенюк підтримав ексдепутатку Верховної Ради, мовознавицю і докторку філологічних наук Ірину Фаріон у мовному скандалі.

Читайте також: Є факти, що вказують на посилення співпраці між Росією та Іраном – Кірбі

Так, Бенюк вважає, що Фаріон “сказала правильну річ”. На думку артиста, ті українці, які продовжує спілкуватися російською мовою, продовжують просувати “рускій мір” в Україні:

“І це треба визнати всім. У першу чергу – керівникам держави, які це спонукають, всім працівникам, які працюють у державних установах, керівництву української армії і командирам, які дають присягу на служіння Україні українською мовою. Фаріон сказала правильну річ і не побоялася це зробити під час війни”, – заявив артист, пише oboz.ua

Бенюк додав, що вважає “загарбниками” тих українців, які продовжують спілкуватися російською мовою після початку повномасштабної війни. А тим більше, якщо вони не припинили говорити ворожою мовою, виїхавши за кордон:

“Треба замислитися тим людям, які виросли в Україні. Їм ганьба! Те, що вони захищають Україну, – супер. Але вони захищають, розмовляючи мовою загарбника. Це неприпустимо. Вони повинні це зрозуміти і змінити своє ставлення до найважливішого – громадянства України. Бо той громадянин України, хто є носієм мови, вважається її громадянином, а всіх решту я вважаю загарбниками. Це стосується і українців за кордоном. Якщо вони не спілкуються українською мовою, то які вони українці? Їх треба викреслювати і казати, що вони росіяни”, – впевнений Бенюк.

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

Теги:

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com