Війна в Україні змінюється: у NYT вказали на особливе застосування партизанської тактики

1.01.2024, 18:02
152215

У зв’язку з тим, що обидві сторони не змогли домогтися істотних успіхів на фронті, партизанська тактика у розв’язаній Росією війні проти України набула додаткового значення.

Читайте також: У Донецьку – шість “прильотів” по готелю з окупантами (фото, відео)

Про це пише The New York Times.

“Оскільки звичайні сили щосили намагаються прорвати оборонні лінії, обидві сторони все частіше вдаються до партизанської тактики”, – пише видання.

Йдеться про диверсії, рейди коммандос, цілеспрямовані ліквідації, підриви складів боєприпасів, нафтопроводів і особливо – залізниць, якими РФ забезпечує свої війська озброєнням.

“Війна в Україні змінюється прямо зараз. Україна збільшує кількість партизанських операцій проти російських військ і зменшує звичайні операції. Мета – завдати тисячі порізів”, – зазначив аналітик Центру стратегічних і міжнародних досліджень Сет Джонс.

Після одного з нападів на залізницю високопоставлений співробітник української розвідки заявив, що російські спецслужби повинні звикнути до того, що партизани всюди.

Зазначається. що поїзди є життєво важливими для обох сторін, оскільки вони були розроблені, щоб стати основою радянської системи постачання.

“Це те, що хвилювало Росію понад століття – як убезпечити ці дійсно довгі та уразливі залізничні лінії”, – заявила науковий співробітник Королівського інституту об’єднаних служб у Британії Емілі Ферріс.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування

    WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com