ВООЗ офіційно заявила про нову хвилю коронавірусу в Європі і попередила про важкі часи

19.07.2022, 18:00
124206

У Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ) заявили про нову хвилю коронавірусу в Європі, спричинена новими варіантами штаму “Омікрон”.

Читайте також: У Кабміні попередили про нову хвилю переміщень українців зі сходу на захід та назвали причину

В організації прогнозує складну осінь і зиму на тлі коронавірусу. Тому у ВООЗ звернулися до урядів країн Європи та закликали терміново вжити усіх заходів, щоб уникнути смертей і серйозних збоїв у системах охорони здоров’я.

Про це йдеться у заяві голови Європейського бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Ганса Клюге, опублікованій на сайті ВООЗ.

“У цей час минулого року ЄБР ВООЗ говорило про нову хвилю COVID-19, яка охопила весь регіон і була викликана варіантом “Дельта” на тлі скасування обмежень та посилення соціальних контактів. Тепер цілком зрозуміло, що ми – в ситуації, аналогічній минулому літу“, – сказано у тексті заяви.

За його словами, нова хвилю COVID-19 спричинена двома варіантами штаму “Омікрон”: BA.2 і BA.5. При цьому кожна домінуюча лінія демонструє явні переваги передачі в порівнянні з раніше циркулюючими вірусами.

“За останні 6 тижнів у Європейському регіоні спостерігалося потроєння нових випадків COVID-19. Минулого тижня було зареєстровано майже 3 мільйони нових випадків, що становить майже половину всіх нових випадків у світі. Хоча рівень госпіталізації через COVID-19 подвоївся за той самий період, кількість госпіталізацій у відділення інтенсивної терапії поки що залишається відносно низькою. Однак, оскільки рівень зараження в старших групах продовжує зростати, в Європі все ще спостерігається близько 3000 людей, які помирають від COVID-19 щотижня”, – зауважив Ганс Клюге. 

У ВООЗ закликають поверунтися до носіння масок у громадських місцях та збільшити охоплення вакциною серед населення.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com