Як повернути втрачену субсидію: пояснення міністра

2.06.2020, 10:33
74269

Заступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко пояснив, що робити українцям, яких помилково позбавили субсидії і вони через карантинні обмеження не можуть потрапити до органів соцзахисту.

Читайте також: Українцям готують нову пенсійну реформу: кого чекають солідні доплати

Як інформує Gazeta.ua, про це він розповів в ефірі “Сніданку з 1+1”.

На запитання від пенсіонерки Людмили Солтанової-Александрович зі Львова: “Я пенсiонерка. Мiй син-iнвалiд отримує соціальну допомогу. 26 травня я отримала повідомлення, де написано, що у мене “борг”, тому знiмають субсидiю. Я вирiшила показати соцiальному захисту усi зiбранi чеки, де вказано, що я вчасно оплачую, однак у зв’язку з карантином охорона до них мене не впустила. I тепер я не можу довести, що сплачувала за квитанціями”.

Віталій Музиченко відповів, що у такому випадку до органу соціального захисту потрібно звертатися письмово. Відповісти на лист органи соцзахисту мають за 10 днів. Також експерт зазначив, що у травні відбувається процедура перевизначення права отримання субсидії на наступний період і наразі вивчається, оплачував отримувач субсидії комунальні послуги чи ні.

“Тобто постачальники послуг надають інформацію управлінням соцзахисту про наявність простроченої заборгованості. Бувають ситуації, коли ця інформація не відповідає дійсності. За нашими даними, понад 95% одержувачів субсидій – це добропорядні платники, які не мають жодних боргів. Але, якщо одержувач субсидій вчасно сплачував комунальні послуги, а постачальник вимагає щось ще сплатити і подає про це інформацію в управління соцзахисту, тоді, враховуючи карантинні обмеження щодо особистого прийому, копії документів необхідно направити поштою на адресу управління соцзахисту. Це не буде перепоною для отримання субсидій”, – додав заступник міністра.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  Як Ви ставитесь до можливого скасування мораторію на продаж землі?

  Переглянути результати

  Завантаження ... Завантаження ...