Як українці відпочиватимуть на Новий рік: календар вихідних

5.12.2021, 08:00
106452

Зимові свята в Україні, зокрема, Католицьке Різдво, Новий рік та наступне за ним Православне Різдво, сформують додаткові вихідні у грудні 2021 – січні 2022 років

Про те, скільки буде вихідних в Україні на період зимових свят, повідомляє “Апостроф”.

У грудні в Україні буде чотири вихідні та один святковий день – Різдво за Григоріанським календарем (Католицьке Різдво). З 2017 року 25 грудня – День Католицького Різдва – є офіційним святом в Україні, а отже, вихідним днем.

Читайте також: Вчені назвали несподівану користь сиру: зміцнює організм і допомагає схуднути

Наприкінці поточного року свято припадає на суботу: отже, вихідний згідно із законодавством переноситься на найближчий наступний після нього робочий день. Інакше кажучи, 27 грудня 2021 року в Україні не працюють.

Водночас православні та греко-католики в Україні святкують Різдво за Юліанським календарем – 7 січня. Це свято випадає на п’ятницю, тож 7—9 січня також будуть неробочими днями. Крім того, 24 і 31 грудня як передсвяткові дні будуть скорочені на одну годину.

У січні наступного, 2022 року, в Україні буде 12 вихідних – українці не працюватимуть 1—3 січня через те, що Новий рік у 2022 році випадає у суботу, а вихідний переноситься на понеділок.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

Теги:

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com