Які красиві: Володимир і Олена Зеленські у стильних вишиванках з’явилися на заходах у День Незалежності

24.08.2024, 20:05
163810

Президент України Володимир Зеленський і його дружина Олена Зеленська взяли участь у заходах, присвячених 33-й річниці Дня Незалежності нашої країни.

Читайте також: VIP-біженці з “батальйону Монако” розповіли, коли планують повернутися до України

Президентське подружжя вшанувало пам’ять полеглих українських героїв.

Зеленські пройшли алеєю пам’яті загиблих захисників та захисниць і поклали квіти до Стіни пам’яті.

Вони також відвідали урочистий молитовний захід “Молитва за Україну” у Софіївському соборі.

Цього дня Володимир Зеленський з’явився у стильній вишиванці кольору хакі, яку поєднав зі штанами у мілітарі стилі в тон і з бежевими кросівками.

Олена Зеленська була одягнена у красиву білу сорочку з лаконічною чорною вишивкою і пишними рукавами від українського бренду GUNIA Project та чорні штани-палацо. Перша леді підперезалася колоритною чорно-білою крайкою ручної роботи з геометричним візерунком і пухнастими біло-зеленими помпонами. Взута вона була у білі гостроносі туфлі на шпильках.

У дружини президента було гарне укладання з локонами, макіяж у ніжних відтінках та елегантні сережки у вухах.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування

    WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com