З 1 серпня зростуть ціни на електроенергію: кому доведеться платити більше

31.07.2020, 10:30
79990

Вартість електроенергії для малих непобутових споживачів, до категорії яких відноситься населення, з 1 серпня збільшиться в середньому на 6%.

Читайте також: Кому в Україні не дадуть пенсію

Це пов’язано зі змінами тарифів на передачу і розподіл, які прийняла Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП). Тарифи на електроенергію для населення не змінилися, пише Главком.

Нагадуємо, тариф для малих непобутових споживачів розраховується на основі чотирьох складових:

Тариф на розподіл електроенергії – затверджується окремо для кожного оператора системи розподілу (ОСР), змінюється з 1 серпня.

Тариф на передачу електроенергії – тариф ДП “Укренерго” зросте на 54,6% і становитиме 240,23 грн/МВт⋅год, а не 155,4 грн/МВт⋅год, як зараз.

Прогнозована середня закупівельна ціна електроенергії – залишається без змін.

Тариф на послуги постачальника універсальної послуги – залишається без змін.

Рахунки з новими сумами малі непобутові споживачі отримають вже у липні. Постачальник YASNO оновив на сайті ціни на універсальні послуги для малих непобутових споживачів.

“YASNO – постачальник універсальних послуг для жителів cтолиці. Тарифи для населення встановлюються державою та наразі не змінюються. Зміни стосуються лише малих непобутових споживачів. YASNO як постачальник проводить нарахування відповідно до спожитих клієнтами кіловат-годин та забезпечує розрахунки. Зменшити витрати на електроенергію можна за допомогою енергоефективних заходів. Енергоаудитори YASNO Efficiency можуть допомогти розробити план таких заходів та обрати оптимальні енергоефективні рішення”, – сказав директор YASNO в Києві Віктор Мельников.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  Як Ви ставитесь до можливого скасування мораторію на продаж землі?

  Переглянути результати

  Завантаження ... Завантаження ...