Олександр Усик заявив про відмову від чемпіонських поясів

27.06.2026, 08:30
196832

Український боксер-важковаговик Олександр Усик оголосив про відмову від усіх чемпіонських поясів, якими володіє. Відповідну заяву він опублікував в соцмережі Instagram.

Читайте також: Тренер Усика залишив його команду: в чому причина?

“Я хочу залишити всі свої пояси, якими я сьогодні володію, зробити їх вільними, щоб хлопці які стоять в черзі за ними, боксували”, – повідомив спортсмен.

Усик наголосив, що відмова від поясів не означає його прощання з професійним спортом.

“В мене є Last Dance”, – зауважив він, маючи на увазі принаймні ще один офіційний поєдинок.

Також український боксер уточнив, що, попри відмову від поясів, він з повагою ставиться до всіх боксерських організацій і вдячний їм.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування

    WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com