
Олександр Усик заявив про відмову від чемпіонських поясів
Український боксер-важковаговик Олександр Усик оголосив про відмову від усіх чемпіонських поясів, якими володіє. Відповідну заяву він опублікував в соцмережі Instagram.
Читайте також: Тренер Усика залишив його команду: в чому причина?
“Я хочу залишити всі свої пояси, якими я сьогодні володію, зробити їх вільними, щоб хлопці які стоять в черзі за ними, боксували”, – повідомив спортсмен.
Усик наголосив, що відмова від поясів не означає його прощання з професійним спортом.
“В мене є Last Dance”, – зауважив він, маючи на увазі принаймні ще один офіційний поєдинок.
Також український боксер уточнив, що, попри відмову від поясів, він з повагою ставиться до всіх боксерських організацій і вдячний їм.
Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook
Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

























Коментарі (0)