Айнтрахт осоромив Шахтар: українська команда вилетіла з Ліги Європи

21.02.2019, 22:41
13235

“Шахтар” з соромом програв матч проти німецького “Айнтрахту”. Ганебні 4:1 – і українці покинули Лігу Європи.

Айнтрахт розгромив Шахтар в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи.

Шахтар – Айнтрахт – 4:1 (перший матч 2:2). Гол: Йовіч, 23, Аллє, 27 (пен), 80, Ребіч, 88 – Мораєс, 63

У першому поєдинку на ОСК Металіст у Харкові команди розійшлися миром з рахунком 2:2. При цьому “гірники” змушені були двічі відігруватись, а також грали майже весь матч у меншості після вилучення Тараса Степаненка.

Айнтрахт активно розпочав гру і вже на 23-й хвилині Йовіч змусив німецьких вболівальників шаленіти, відкривши рахунок.

Вже через три хвилин арбітр матчу Матео Лаос призначив пенальті у ворота Пятова. Себастьян Аллє впевнено розвів по кутам голкіпера Шахтаря та м’яч.

Після перерви “гірники” перехопили ініціативу, та на 64-й хвилині Жуніор Мораєс відквитав один м’яч.

На 80-й хвилині господарі організували стрімку контратаку, яку влучним ударом завершив Аллє. Дубль француза.

Наприкінці поєдинку Анте Ребіч зняв усі питання про долю путівки до 1/8 фіналу турніру, забивши 4-й м’яч для німецької команди.

Кожен дотик до м’яча футболістами Шахтаря супроводжувався гучним свистом з трибун. Навіть важко пригадати, коли востаннє “гірники” грали при подібній атмосфері. Фанати Айнтрахта дійсно стали так званим 12-м гравцем своєї команди, інформує “Футбол 24“.