Батько Медведчука допомагав у роки Другої світової війни нацистам – екс-міністр

9.05.2020, 15:16
71879

Батька Віктора Медведчука − Медведчука Володимира Нестеровича через фізичні вади (наслідок хвороби туберкульозу кісток у дитячому віці) під час Другої світової війни не взяли до війська.

Читайте також: На чолі з Онуфрієм: делегація з Лаври прийшли до парку Вічної Слави

У роки німецької окупації, від квітня 1942−го до листопада 1943 року він працював у трудовому відділі німецьких окупаційних сил — установі з використання робочої сили, основним завданням якої було виконання завдань німецької адміністрації щодо примусового вивезення на роботу до Німеччини працездатної української молоді.

У листопаді 1943 року, після відступу німецьких військ, його заарештовано СМЕРШ, військовою контррозвідкою Народного комісаріату оборони, і засуджено до 8 років ув’язнення і 4 років заслання із формулюванням “за участь в українській націоналістичній діяльності”, хоча насправді батько Віктора Медведчука підтримував політику колабораціонізму (співпраці із німецькими окупантами): за його участі було вивезено понад 2 тисячі українців до Німеччини як рабів організації “Arbeitstamt”.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (5)

 • Мертвертчук в верховной раде Украины, а его отей был нацистом. Вот кто работает в Украине его надо судить а это гнида убивает украинцев!!!!

 • Яблучко від яблунька… Мене і не здивувала така біографія сімїї Медведчука, все логічно. Всмоктував фашизм з дитинства.

 • козак Гаврилюк 13.05.2020 о 12:16

  Сука путінська

 • Як би там не було син за батька не відповідає.

 • Які батьки-такі і діти.
  Виродки, які руйнують Україну.

 • Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування