Буданов планував напад на “ПВК Вагнера” в Малі ще з минулого року, – The Times

6.08.2024, 11:01
162833

Африканська держава Малі розірвала дипломатичні відносини з Україною, звинувативши Київ у підтримці повстанців-туарегів, які наприкінці липня розгромили великий загін найманців “Групи Вагнера”. Україна справді шукала співпраці з повстанцями ще з минулого року, пише The Times.

Читайте також: Смерть 20-річного хлопця на київському атракціоні: стали відомі ексклюзивні подробиці трагедії (фото)

Малійська хунта, яка здійснила державний переворот і скинула законну владу країни у 2020 році, заявила, що заяви представника ГУР Андрія Юсова про співпрацю з туарегами означають “очевидну агресію проти Малі та підтримку міжнародного тероризму”.

Згідно з оприлюдненими документами Агентства нацбезпеки США, на які посилається The Times, голова ГУР Кирило Буданов планував напад на бойовиків “Групи Вагнера” у Малі ще з минулого року.  Також The Times посилається на неназваний російський Telegram-канал, як стверджує, що деяких повстанців-туарегів буцімто привезли аж в Україну, аби тут тренувати їх використанню FPV-дронів.

“Також повідомляється, що український спецназ протягом останнього року брав участь в операціях проти бойовиків Вагнера в Судані”, – пише The Times, взагалі не уточнюючи, на кого саме він посилається у цьому твердженні.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування

    WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com