Друга поспіль перемога Леклера в сезоні: Гран-прі Італії

8.09.2019, 21:55
41046

На трасі в Монці завершилася гонка Гран−прі Італії, 14−й етап чемпіонату світу з автоперегонів Формула−1. Про це повідомляє Укрінформ.

Переможцем 14-го етапу Формули − 1 став пілот Ferrari Шарль Леклер. Другим дістався фінішу пілот Mercedes Валттері Боттас. А ось напарник Боттаса Льюїс Гемільтон лише третій.

Леклер стартував першим завдяки кращій кваліфікації і на старті зумів захистити свою позицію від пілотів Mercedes, які були зайняті більше боротьбою між собою.

Себастьян Феттель по ходу гонки допустив помилку, його розвернуло, а повернувшись на трасу Феттель ледь не вибив з гонки Ленса Стролла. Феттеля покарали стоп−енд−гоу, і у підсумку він фінішував лише 13−м.

П’ятнадцятий етап Формули−1  Гран-прі Сінгапура відбудеться 22 вересня на трасі Маріна-Бей.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram