Експерти назвали причини захоплення росіянами Часового Яру

28.04.2024, 12:00
158022

Росія прагне за будь-яку ціну захопити місто Часів Яр Донецької області. Воно розташоване менш ніж за 10 км на захід від зруйнованого окупантами міста Бахмут.

Читайте також: Часів Яр та околиці намагаються штурмувати близько 25 тисяч десантників РФ – ОСУВ “Хортиця”

“Російські війська просуваються вперед на сході України після захоплення Авдіївки в лютому і поглинають села в цьому районі. Але Часів Яр є ключовою метою для Росії, яка використовує угруповання з понад 20 000 солдатів для наступу на місто”, – пише Sky News.

Україна поступається ворогу як за кількістю озброєння, так і за чисельністю військ. Але її перевага в тому, що Часів Яр розташований на височині, яка слугує природною оборонною спорудою. Це місто є найвищою точкою в цьому районі, і розділене на сході каналом “Сіверський Донець – Донбас”.

Зазначається, що Часів Яр використовувався українськими захисниками як опорний пункт ще коли Росія вперше вторглася на Донбас у 2014 році. У тому місті розташовувався ключовий військовий госпіталь, а також штаб Операції об’єднаних сил. Від початку повномасштабного російського вторгнення Україна використовує місто як центр перегрупування та базу вогневої підтримки.

“Існує ще одна причина, чому Росія націлилася на місто. Захоплення Часового Яру відкрило б шлях до більш широкого наступу Росії в Донецькій області, яка наразі на 50% перебуває під російським контролем.  Росія вже досягла околиць Часів Яру, і українські офіційні особи попередили, що Москва хоче захопити місто до російського військового свята 9 травня”, – резюмує видання.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com