Криза після коронавірусу буде гіршою, ніж у 2008 році, – СОТ

26.03.2020, 12:30
67610

Економісти Світової організації торгівлі поки не мають конкретних прогнозів, проте очікують економічний спад з гіршими наслідками, ніж при рецесії 2008 року. Про це повідомив генеральний директор СОТ Роберто Азеведо у відеозверненні, пише канал 24.

Читайте також: В Італії вилікували чоловіка, з якого розпочався спалах коронавірусу

Жодна країна не є самодостатньою, якою б потужною чи передовою вона не була. Торгівля дозволяє ефективне виробництво та постачання основних товарів та послуг, медичних товарів та обладнання, продуктів харчування та енергії. Утримання потоку торгівлі та інвестицій буде критично важливим для збереження повних полиць в магазинах та доступних цін,– наголосив Азеведо.

Азеведо наголосив, що стимулюючі заходи, які застосовують уряди країни в економіці під час пандемії, є позитивними. Також у СОТ закликають країни обмінюватись досвідом.

Що таке СОТ?

Світова організація торгівлі – міжнародна організація, яка діє з 1995 року. Мета – лібералізаця міжнародної торгівлі та регулювання торгово-політичних відносин країн-членів. Зараз СОТ виконує функції міжнародного економічного регулювання. Україна приєдналась до СОТ у 2008 році.

Дивіться відеозвернення Роберто Азеведо:

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування