Курйоз дня: Як тренер вмовив голкіпера своєї команди симулювати травму (ВІДЕО)

11.11.2021, 13:48
104882

Головний тренер “Утрехта” Рене Хаке відзначився неоднозначним вчинком під час матчу чемпіонату Нідерландів проти “Вітесса” (1:2)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на НВ.

За рахунку 0:1 за 10 хвилин до кінця першого тайму Хаке зрозумів, що другий гол у ворота його команди неминучий, якщо йому терміново не вдасться поговорити зі своїми підопічними. Тренер гостей пішов на хитрість і почав сигналізувати своєму воротареві Маартену Паєсу, щоб той симулював травму. Поки суддя відволікся на нібито травмованого воротаря, Хаке провів позапланову тренерську установку.

Вчинок коуча “Утрехта” так і не спрацював – гості у компенсований до першого тайму час пропустили ще один гол, а після перерви змогли відповісти “Вітессу” лише одним результативним ударом.