Ліга чемпіонів: “Тоттенхем” переміг у домашньому матчі “Манчестер Сіті”

10.04.2019, 09:31
20238

У рамках 1/4 фіналу Ліги чемпіонів “Тоттенхем” здобув перемогу у матчі з “Манчестер Сіті” з рахунком 1:0. Про це інформує ТСН.Проспорт.

Першу реальну нагоду відкрити рахунок у цьому протистоянні втратили саме підопічні Хосепа Гвардіоли.

Данні Роуз (“Тоттенхем”) на 13 хвилині зіграв рукою в своєму штрафному та головний арбітр Бьорн Кейперс після перегляду відеоповтору вказав “на точку”. Утім, Серхіо Агуеро не зумів переграти з пенальті голкіпера “шпор” Уго Льоріса, залишивши рахунок на табло незмінним.

Загалом, обидві команди мали декілька чудових можливостей для взяття воріт, але єдиний гол пощастило забити господарям. Сон Хин Мін, отримавши на 78 хвилині передачу з глибини поля, пробив воротаря з близької відстані та приніс таким чином своїй команді надважливу перемогу.

Так, перемігши “Манчестер Сіті”, команда Маурісіо Почеттіно гарантувала собі невеличку фору перед матчем-відповіддю, який відбудеться 17 квітня.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram