Лікарі назвали 6 незвичайних симптомів COVID-19: можуть з’являтися не у всіх

17.11.2020, 17:11
89348

Медики розповіли про незвичайні симптоми коронавірусу, які можуть з’являтися далеко не у всіх пацієнтів. Це пов’язано, на думку лікарів, з індивідуальними та генетичними особливостями організму. Про це пише MedikForum з посиланням на видання Express.

Читайте також: Вчені назвали напої, які вбивають COVID-19

Як відзначають лікарі, до класичних симптомів COVID-19 відносяться: висока температура, втрата або зміна нюху, безперервний кашель, задишка і сильна втома.

З незвичайних симптомів лікарі назвали такі:

Відчуття печіння шкіри. Лікарі фіксують скарги пацієнтів на дивне печіння шкіри під час коронавірусу. Люди описують це як ніби при дотику стався електричний удар. Медики припускають, що такий ефект може бути від активності антитіл, які впливають на роботу нервів.

Проблеми з очима. Важкий перебіг коронавірусу може викликати почервоніння очей через збільшення кровоносних судин, набрякання повік, надмірну сльозотечу, виділення з очей. Може з’явитися світлочутливість і різка реакція на яскраве світло.

“Ковідні пальці”. Цей симптом був зафіксований вже в декількох країнах. У пацієнтів з коронавірусом з’являється свербіж, печіння і почервоніння на пальцях, яке схоже з обмороженням. Зазвичай ураження виникає на пальцях ніг, але були зафіксовані випадки й на руках.

Зміни у звичках кишківника. Разом з іншими відомими симптомами COVID-19 можуть виникнути й симптоми подразнення кишківника. Лікарі рекомендують звернути увагу на те, як часто хворий почав ходити в туалет після зараження. “Вільний стілець” або часті походи в туалет – говорять про коронавірус і можуть стати першим симптомом або більш помітним.

Психотичні симптоми. Можуть виникнути галюцинації, стан прострації, порушення сприйняття інформації. Лікарі попереджають, що коронавірус здатний проникати в мозок і провокувати зміни психічного стану.

Звук у вухах. У медицині є такий термін – тиннитус. Він позначає незрозумілі звуки, дзвін, дзижчання, шипіння, пульсацію в вухах. Цей симптом теж може вказувати на COVID-19, особливо в поєднанні з іншими ознаками хвороби.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com