«Ми не можемо допустити, аби Україна заплатила найдорожчою ціною», – Юрій Гупало про нову загрозу наступу Росії

24.11.2021, 13:00
105673

Українська та американська розвідка говорять про те, що Росія може готувати повномасштабне вторгнення на територію України. Біля наших кордонів зосереджено майже 100 тисяч російських військових та значну кількість техніки. Наступальна операція, як вважають у США, може бути запланована на початок 2022 року. Проте вище керівництво України спочатку зовсім «не бачило» ознак підготовки ворога до нової агресії, а зараз навіть намагається піддати сумніву вірогідність розвитку таких подій та зазначає, що між населенням вирують панічні настрої.

Читайте також: «Підвищення тарифів може обернутися катастрофою для людей і для бюджету», – лідер Волинського «УДАРу»

«Британська та американська розвідка зазначають, що Володимир Путін розглядає можливість військових дій для захоплення більшої частини України або ж для дестабілізації ситуації в країні, що на його переконання може сприяти зміні влади в Києві на більш проросійську. Проте, спочатку в Міністерстві оборони України заявили, що не фіксують великого перекидання військ РФ до наших кордонів, але згодом припустили, що все ж таки в січні-грудні 2022 року можливе збільшення військової техніки з боку агресора.

Ми ж не можемо допустити, аби Україна заплатила найдорожчою ціною – життями своїх дочок та синів, через самозаспокоєність вищого керівництва держави», – зазначає лідер Волинського осередку політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Юрій Гупало.

«Вже три тижні весь світ спостерігає доволі дивну картину. Спираючись на дані космічної розвідки, США та інші партнери України на Заході попереджають про реальну можливість нового широкомасштабного наступу Росії на нашу державу. Вище керівництво України спочатку взагалі не «бачило» ознак підготовки ворога до нового акту агресії. А тепер намагається піддати сумніву вірогідність розвитку подій за таким сценарієм. Ми не можемо допустити, щоби вся країна заплатила дорогою ціною за самозаспокоєність та шапкозакидницькі настрої вищого керівництва держави», – наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що Збройні Сили України сьогодні набагато сильніші, ніж були в 2014 році, і набагато краще технічно оснащені. Проте потрібно мати чіткій план дій на випадок екстремальної ситуації та чесна розмова з суспільством. А не звинувачувати у поширенні панічних настроїв тих, хто закликає до пильності.

«Для того, щоби зірвати плани агресора, потрібна мобілізація всіх ресурсів на потреби оборони, а нерозтринькування їх на сумнівні проекти. Потрібна також чесна розмова із суспільством щодо серйозності викликів, з якими стикається Україна в безпековій сфері, включно з енергетикою. Нарешті, потрібен чіткий план дій на випадок екстремальної ситуації, скоординований з нашими союзниками та партнерами», – заявив лідер «УДАРу».

Окрім того, в «УДАРі Віталія Кличка» закликають наших міжнародних партнерів вжити адекватних заходів у протидії деструктивним діям російського агресора.

«Окрім сталих методів політико-дипломатичного тиску, закликаємо міжнародних партнерів посилити тиск на російську владу та впровадити новий пакет санкцій, який стане болючим ударом по російській економіці та зможе зупинити намір РФ дестабілізувати ситуацію на кордоні. Українська влада має негайно закликати наших міжнародних партнерів до проведення на території України багатоцільових військових навчань», – йдеться в заяві «УДАРу».

«Демонстрування Україною рішучості та здатності захистити свої території – це найголовніший фактор у стримуванні збройної агресії Росії. Вкотре ворог випробовує Україну на міцність. Ми не маємо права схибити!» – додає Юрій Гупало.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com