На харчоблоці дошкільного закладу “Журавлик” Горохівської ТГ виявлено неякісне масло

28.03.2021, 16:45
95923

Під час інспектування у дошкільному навчальному закладі «Журавлик» Горохівської територіальної громади, виявлено вміст немолочного жиру у маслі полтавського виробника.

Про це повідомляють на сайті Держпродспоживслужби у Волинській області, пише agronews.ua.

Читайте також: Результати перевірки якості масла: підробку майже неможливо розпізнати

Відповідно до результатів досліджень Волинської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у зразку масла солодковершкового селянського 72,8% жиру, виробництва ТОВ «Гранд-Молпродукт», Полтавська область, смт Чутове, вул. Чапаєва, 9А, з датою виготовлення 09.02.2021, відібраного під час інспектування на харчоблоці дошкільного навчального закладу «Журавлик» Горохівської територіальної громади, виявлено вміст немолочного жиру, що не дозволено згідно чинного ДСТУ 4399:2005 «Масло вершкове. Технічні умови».

Операторів ринку харчових продуктів просять звернути увагу, що зазначене масло солодковершкове не відповідає законодавству щодо надання інформації про харчові продукти і підлягає вилученню з обігу.

Використання такого масла у харчових цілях або реалізація, зберігання для цілей реалізації, пропонування до реалізації, розповсюдження на платній чи безоплатній основі забороняється відповідно до Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”.

Нагадаємо, в Україні 62% масла виявилися фальсифікатом.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com