На Рівненщині в ліцеї вчитель жорстко карає дітей через запізнення (відео)

4.12.2020, 19:15
90809

У Квасилівському професійному ліцеї, що в Рівненській області, на уроках у присутності інших учнів відкрито знущаються над підлітками. Так, у Facebook-спільноті Батьки SOS розмістили відео, на яких хлопців карають за безневинний вчинок.

Читайте також: У страшній аварії на Рівненщині загинули матір та її 7-річний син, ще двоє дітей – у реанімації

За запізнення діти присідають з обважнювачем – якимсь металевим муляжем снаряда. Причому зробити це потрібно 50 разів. Такими методами виховання займається заступник директора ліцею Нагорняк Олександр Дмитрович.

“Шановний директоре, пане Олександре Савчук – Ви ж знаєте, що Ваш заступник Нагорняк Олександр Дмитрович, за запізнення на урок цькує дітей такими методами – присідання з тією штукою (я не знаю як вона називається) – 50 разів? Це урок захисту України або урок тортур? Скажіть – Вам треба звернення від батьків чи влаштує наше звернення до Освітнього омбудсмена Сергія Горбачова”, – йдеться в повідомленні.

Пізніше в групі додали, що директор швидко відреагував на скандал. А 20 учнів ліцею підтвердили такі “педагогічні” методи.

Зазначимо, що українці в мережі розділилися на два табори: перші підтримують такі методи, стверджуючи, що хлопці підкачаются і спізнюватися перестануть, а другі – вважають таких вчителів нелюдами.

Цікаво, що в Квасилівському професійному ліцеї готують навіть не військових. Навчальний заклад спеціалізується на таких напрямках: слюсар з ремонту колісно-транспортних засобів; електрозварник, рихтувальник кузовів; кухар, кондитер; кравець, закрійник.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com