“Нафтогаз” пропонує бізнесу та населенню нові тарифні плани на газ

8.09.2020, 21:21
83604

Група “Нафтогаз” в рамках роботи в Україні конкурентного ринку газу пропонує бізнесу та населенню “Річний”, “Квартальний” та “Місячний” тарифи, які допомагають сформувати портфель закупівель і повністю задовольнити потреби в блакитному паливі. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Читайте також: ID-карти замість старих паперових паспортів: вартість

Тариф “Річний”

Відзначається, що тарифи для бізнесу розроблені з урахуванням профілю споживання клієнта. Зокрема, тариф “Річний” краще підходить для газопостачальних компаній (газзбутів): врахування середнього профілю за п’ять років, прив’язка до щоденних котирувань газового хабу NCG, різні умови оплати (передоплата, післяплата, подекадна оплата).

Тариф “Квартальний”

Також повідомляється, що з вересня 2020 року тариф “Квартальний” буде доступний на четвертий квартал 2020 року і на перший квартал 2021 року лотами до 150 тис. куб. м в рамках торгів на Українській енергетичній біржі (УЕБ). Ціна газу фіксується в момент укладання угоди на біржі та буде незмінною весь квартал, а газ буде поставлятися рівними частинами протягом кварталу.

Читайте також: Рада скоротила “зелені” тарифи в Україні

Тариф “Місячний”

За інформацією компанії, тариф “Місячний” доступний у вигляді лота до 50 тис. куб. м в УЕБ, з фіксованою ціною протягом місяця. Замовити газ в рамках тарифу “Місячний” можна з поставкою в поточному місяці, на місяць вперед і на два місяці вперед.

Способи оплати

“Нафтогаз” готовий постачати природний газ всім учасникам ринку в Україні та максимально закрити потреби в ресурсі. Для цього ми підготували пропозиції різних обсягів, з прив’язкою як до європейських хабів, так і до української біржі. Ми працюємо з різними видами оплати – передоплата, післяплата, подекадна оплата, щоб кожен клієнт міг обрати зручний для себе спосіб”, – цитує прес-служба директора дивізіону “Нафтогаз Комерція” Віллема Коппульса.

Тарифи для населення

Повідомляється, що для побутових споживачів (населення) доступні два тарифи – “Місячний” та “Річний” від “газопостачальних компаній “Нафтогаз України”. За умовами “Місячного” тарифу, ціна газу змінюється щомісяця, залежно від коливань ціни на ринку. Оплата за спожитий газ відбувається в наступному місяці після поставки. За умовами “Річного” тарифу, ціна і розрахунковий обсяг споживання газу фіксується при укладенні договору. Споживач щомісячно сплачує фіксовану суму за газ протягом року, а в разі, якщо використовує менше запланованого обсягу газу, в кінці року зекономлена сума повернеться на його рахунок.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com