Нардепи хочуть заборонити виїздити з країни ще одній категорії українців

1.07.2022, 08:00
123058

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який передбачає заборону виїздити з країни тим українцям, які мають доступ до державної таємниці.

Читайте також: Amnesty International зібрала докази, що Росія навмисно розбомбила театр з мирними мешканцями у Маріуполі

Як пояснюють народні депутати свою ініціативу, особи, які володіють таємною інформацією, викликають значний інтерес у ворога, а тому потребують посиленої охорони з боку держави. Про це йдеться на сайті парламенту. Текст законопроєкту №7505 з’явився на сайті у четвер, 30 червня.

“У зв’язку з цим будь-який носій такої інформації викликає значний інтерес у ворога, а тому потребує посиленої охорони з боку держави. Завдячуючи ефективній контррозвідувальній та контрдиверсійній діяльності вітчизняних спецслужб, особи, які отримали доступ до державної таємниці, на території України почуваються безпечно. Водночас такі громадяни, виїжджаючи за кордон, стають легкою здобиччю рашистських спецслужб, які мають розгалужену мережу агентів у більшості країн світу”, – йдеться у пояснювальній записці до проєкту.

Зазначається, що до державної таємниці може бути зарахована інформація у сферах:

оборони;

економіки,

науки й техніки;

зовнішніх відносин,

державної безпеки та охорони правопорядку.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com